PUTOVÁNÍ 2017

Detaily události

PUTOVÁNÍ 2017 – NÁVRAT K PRAMENŮM

5. ročník akce na podporu osvěty autismu.                  Putování dospělých autistů po ČR od města k městu.

Letos s novou posilou a hlavním poutníkem Vojtěchem Bartošíkem, který rád tvoří, baví ho historie, čajové kultury, je zdrojem inspirací a neotřelých nápadů a především miluje přírodu a často vyráží na dlouhé tůry. Kdykoliv se kdokoliv může přidat a jít celou etapu nebo jen kousek trasy.

Vstupné zdarma!
Koná se v 1. patře Městské knihovny, v Přednáškové místnosti.
Nezůstávejte lhostejní, přijďte, přidejte se – uděláte něco pro své zdraví a podpoříte dobrou věc!

Letáky ke stažení: Putování 2017 TZ                                                                     Putování 2017                                                                                    Bližší informace na: www.adventor.org/putovani-2017