Events: 19th Březen 2019

V rámci otevírací doby po celý měsíc březen BŘEZNOVÝ ANTIKVARIÁT Akce se koná v suterénu budovy u Studovny. Cena knih: 5 Kč/ ks   Lze platit v jakémkoliv oddělení knihovny. Akce slouží pouze pro prodej knih fondu MKML. Plakát ke stažení ZDE.

18. – 22. 3. 2019 ČTENÁŘSKÁ AMNESTIE Možnost vrátit všechny vypůjčené tituly bez pokut za opožděné vrácení (v případě, že bude vráceno vše ve všech odděleních)   Plakát ke stažení ZDE.

19. 3. 2019 ÚTERÝ od 16:00 DĚTSKÁ ČÍTÁRNIČKA Neváhejte a přiveďte své ratolesti – předškoláky, prvňáky i druháky ZŠ do knihovny. My se o děti postaráme a vy máte  hodinku volno! Děti si budou číst, kreslit a povídat s knížkou “Chytrolíni … Celý příspěvek