DĚTSKÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ – LESY KOLEM NÁS

DĚTSKÁ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ – LESY KOLEM NÁS

Téma: PŘÍRODA KARLOVARSKÉHO KRAJE NA POŠTOVNÍCH ZNÁMKÁCH

Termín soutěže: 27.4. – 22.6.2017

• Soutěž pro jednotlivce – děti mateřských a základních škol, včetně škol uměleckých.
  • Vytvoř návrh poštovní známky s námětem přírody. Návrhy musí mít zoubkování, typické pro poštovní známky (zoubkování může být nakreslené, nalepené nebo i vystřižené).
  • Můžeš kreslit, malovat nebo udělat koláž (ve formátu A4, A5 nebo A3). Pozoruj přírodu a inspiruj se.
  • Výtvarné práce musí obsahovat tyto údaje: jméno a adresu autora, e-mailovou adresu autora (nebo rodiče), věk, třída a název školy
  • Svůj výtvor odevzdej v Městské knihovně Mariánské Lázně v dětském oddělení nejpozději do 22.6.2018.

Přes prázdniny budou všechny obrázky vystaveny v Městské knihovně Mariánské Lázně. Ty nejlepší poputují do Krajské knihovny v Karlových Varech, kde budou při vernisáži výstavy dne 2.10.2018 v 16:00 hod. vyhlášeny výsledky celé soutěže. Vítězům budou předány odměny, které věnují Lesy ČR.

Bližší informace u paní knihovnice v Dětském oddělení MK ML.

Letáček ke stažení: Lesy kolem nás 2018