4. PROMÍTÁNÍ V MĚSTSKÉ KNIHOVNĚ – Gayby baby

Detaily události

Gayby baby – australský dokument o podobách současné rodiny

GRAHAMA (12) TÁTOVÉ ADOPTOVALI, KDYŽ MU BYLO PĚT A VŮBEC NEUMĚL MLUVIT. TEĎ MU DĚLÁ PROBLÉMY ČTENÍ A MÁ OBAVY, ŽE SE MU V NOVÉ ŠKOLE BUDOU SPOLUŽÁCI SMÁT. EBONY (12) SE CHCE PROBOJOVAT DO ŠKOLY V LEPŠÍ ČTVRTI, ABY UNIKLA Z PŘEDMĚSTÍ, KDE SE PODLE NÍ NA JEJÍ RODINU DÍVAJÍ SKRZ PRSTY, ZATÍMCO GUS (11) SI ZE VŠEHO NEJVÍC PŘEJE, ABY HO MÁMY VZALY NA ZÁPAS WRESTLINGU. MATT (11) JE MIMOŘÁDNĚ INTELIGENTNÍ A MÁMÁM POMÁHÁ V KAMPANI ZA LEGALIZACI MANŽELSTVÍ PRO VŠECHNY, ALE DO KOSTELA S NIMI CHODIT ODMÍTÁ. PŮVABNÝ DOKUMENT O KAŽDODENNÍCH RADOSTECH A STRASTECH AUSTRALSKÝCH ADOLESCENTŮ JE DŮLEŽITÝM PŘÍSPĚVKEM K DISKUZI O PODOBÁCH SOUČASNÉ RODINY.

Leták ke stažení zde PROMÍTÁNÍ V KNIHOVNĚ – GAYBY BABY

Autorem publikovaného příspěvku je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.