Oddělení pro děti a mládež

se nachází v 1. poschodí městské knihovny.
Dětem je k dispozici beletrie, naučná literatura a doporučená školní četba.
Cizojazyčná literatura je v angličtině, francouzštině, němčině a ruštině.
Čtenáři využívají 2 on-line katalogy včetně připojení k internetu s možností tisku a kopírování.
Půjčují se zde časopisy pro děti a mládež, konkrétně: Čtyřlístek, Dráček, Hotwheels, Ledové království, Lego Ninjago, Mateřídouška a Už víš proč? K dispozici jsou i deskové hry.                                                                                        Pro žáky základních škol se pořádají exkurze, soutěže a výstavy.

Každé 3. úterý v měsíci se koná akce „Dětská čítárnička“ pro předškoláky, děti 1. a 2. tříd ZŠ. Čítárničky probíhají od října do května, na nejbližší je vždy upozorněno na nástěnkách, úvodní stránce webu knihovny i facebooku.

Zde se vydávají dětské čtenářské průkazy.

Možnost pololetní registrace.

U více sourozenců platí poplatek pouze jeden ze sourozenců, ostatní mají svou legitimaci, po dobu zaplacené registrace, zdarma.

Veškeré ceny naleznete v sekci Ceník nebo přímo zde Ceník poplatků a služeb 1.1.18.

Výpůjčky je možné prodlužovat telefonicky: 354 622 115                                                  e-mailem: detske@knihovnaml.cz                                                                                    přes web: www.knihovnaml.cz /Vaše čtenářské konto/

7.2. + 8.2. NEKOKTÁM, ČTU!

Klub dětských knihoven Karlovarského kraje pořádá již 4. ročník soutěže dětských čtenářů (pro 4. a 5. třídy ZŠ).

Místní kolo soutěže se koná 7.2. a 8.2., vždy od 8:00 do 12:00 hod. v Dětském oddělení Městské knihovny ML (1. patro).

Podrobné informace a podmínky soutěže se dozvíte v Dětském oddělení Městské knihovny ML, ve vaší ZŠ nebo na webu na http://klubkokv.cz/.

ÚČAST POUZE PRO PŘEDEM PŘIHLÁŠENÉ ŠKOLY.

Příspěvek byl publikován v rubrice Oddělení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.