Oddělení pro děti a mládež

se nachází v 1. poschodí městské knihovny.
Dětem je k dispozici beletrie, naučná literatura a doporučená školní četba.
Cizojazyčná literatura je v angličtině, němčině a ruštině.
Čtenáři využívají 2 on-line katalogy včetně připojení k internetu s možností tisku a kopírování.
Půjčují se zde časopisy pro děti a mládež i deskové hry.
Pro žáky základních škol se pořádají exkurze, soutěže a výstavy.

Každé 3. úterý v měsíci se koná akce „Dětská čítárnička“ pro předškoláky, děti 1. a 2. tříd ZŠ. Čítárničky probíhají od září do května, na nejbližší je vždy upozorněno na nástěnkách, úvodní stránce webu knihovny i facebooku.

Zde se vydávají dětské čtenářské průkazy.

Možnost pololetní registrace.

U více sourozenců platí poplatek pouze jeden ze sourozenců, ostatní mají svou legitimaci, po dobu zaplacené registrace, zdarma.

Výpůjčky je možné prodlužovat telefonicky: 354 622 115                                                    e-mailem: detske@knihovnaml.cz                                                                                    přes web: www.knihovnaml.cz /Vaše čtenářské konto/

DĚTSKÁ SOUTĚŽ – ZÍSKEJ ČTENÍM VSTUPENKU DO ZOO

Ve spolupráci se ZOO Plzeň vyhlašujeme dětskou soutěž! Získej čtením 1 vstupenku zdarma do ZOO Plzeň!           10.3. – 31.12.2017

Bližší informace (vč. letáčku) v kalendáři akcí a u paní knihovnice v Dětském oddělení MK ML.

Tak už neváhej ani minutu a začni sbírat!

Příspěvek byl publikován v rubrice Oddělení a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.