PODPORA RODIN S AUTISMEM A PORUCHAMI POZORNOSTI

Tato událost skončila 30 Říjen 2017

PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT V OBCHODNÍCH DOMECH TESCO

PODPORA RODIN S AUTISMEM A PORUCHAMI POZORNOSTI

Od 3.10.2017 do 30.10.2017 se můžete podílet na hlasování (hlasovací žeton obdržíte při platbě nákupu u pokladny) pro projekt Městské knihovny Mariánské Lázně Podpora rodin s autismem a poruchami pozornostiv obchodních domech Tesco Mariánské Lázně a Planá.

Aktivity projektu:

• Cyklus 3 přednášek „Autismus jako fenomén“, 2 přednášky na téma: Strava autistů a hyperaktivních jedinců, aktivity pro rodiny s dětmi s autismem a poruchami pozornosti
  • 2 setkání rodičů a blízkých osob dětí a dospívajících na autistickém spektru vč. poruch pozornosti či poruch učení – v uzavřené skupině v důvěrné a bezpečné atmosféře s odborníky ze spolku Adventor o. s.
  • 1 odborně vedený výtvarný workshop pro rodiče s dětmi s cílem posílení vzájemné komunikace

V případě výhry našeho projektu budou připravované aktivity pro veřejnost ZDARMA.

Podpořte projekt Městské knihovny M.L., která se snaží být nejenom knihovnou, ale také kulturně-vzdělávacím centrem pro město. Podpoříte tak její vizi a misi – být otevřeným prostorem pro vzdělávání, kulturu a osobní rozvoj nás všech.

DĚKUJEME ZA VÁŠ HLAS!

Leták k projektu: Propagace projektu – Podpora rodin s autismem

Autorem publikovaného příspěvku je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.